• Головна
  • На Львівщині розпочався сезон полювання на хутрових звірів
13:40, 6 грудня 2011 р.

На Львівщині розпочався сезон полювання на хутрових звірів

4 грудня на Львівщині розпочався сезон полювання на хутрових звірів, який триватиме до 1 січня 2012 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.

На цей період Державна екологічна інспекція в Львівській області активізує державний контроль за охороною, відтворенням та використанням об’єктів тваринного світу.

Держекоінспекцією спільно з ГУ МВС України  в Львівській області, Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, із залученням штатних працівників користувачів мисливських угідь проводитимуться заходи охорони мисливського фонду, здійснюватимуться рейди по боротьбі з браконьєрством.

Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища в Львівській області не погоджено полювання на хутрові види мисливських тварин на території таких мисливських господарств: Ходорівське ТМіР «Лісівник», ДП МГ «Стир», ДП «Бібрське ЛГ», ДП «Буське ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Самбірське ЛГ», ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Славське ЛГ», ДП «Стрийське ЛГ», ФСТ «Динамо» МГ «Янів» та МГ «Прикордонник», Радехівське ТМР, ПП МГ «Екобескид», ПП МГ «Динаміт», ПП «Спектр-Центр», ТзОВ МГ «Беркут», ТзОВ МГ «Ватра-Плюс», ТзОВ «Ведмежа», ТзОВ МГ «Вепр», ТзОВ МГ «Витків», ТзОВ МГ «Едельвейс-Тур», ТзОВ МГ «Золота Липа», ТзОВ МГ «Зубр», ТзОВ МГ «Надбужжя», ТзОВ МГ «Полісся», ТзОВ МГ «Свірж», ТзОВ «Тустань».

Стаття 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» передбачає ряд заборон щодо здійснення полювання, зокрема: забороняє полювання без належного на те дозволу, полювання у заборонених для цього місцях, у недозволений час, полювання із застосуванням заборонених знарядь та способів, транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього  факту у щорічній контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил  полювання, а також у дозволі на їх добування; допускання собак у мисливські угіддя без нагляду; полювання на заборонених для добування тварин; та ін.

Особи, винні у незаконному полюванні, понесуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...