• Львів’янка Надія Волинська посіла третю сходинку на Кубку світу зі спортивного орієнтування
12:40, 5 жовтня 2015 р.

Краще за нашу спортсменку виступили лише представники Швейцарії та Великої Британії.

Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛОДА.

Після складного етапу в гірській місцевості на довгій дистанції, у складі збірної команди України львів’янка фінішувала на середній дистанції із другим результатом. Власне, подібний успішний виступ дозволив Надії Волинській у підсумку фінішувати на високому третьому місці у змаганнях.

До слова, у 2013 році на Всесвітніх Іграх з неолімпійських видів спорту, що відбулися у Колумбії, львів’янка завоювала  бронзові нагороди у змаганнях зі спортивного орієнтування на середній дистанції. А у 2014 році  вона стала єдиною представницею України в цьому виді спорту серед жінок та єдиною представницею Львівщини на цих представницьких міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, випускник Львівського університету фізичної культури став чемпіоном Європи з авіамодельного спорту.