• Головна
  • У Львові з’явиться перша в Україні медико-юридична клініка
11:00, 5 жовтня 2015 р.

У Львові з’явиться перша в Україні медико-юридична клініка

Клініка функціонуватиме, як структурний підрозділ юридичною клініки. Тут можна буде отримати безкоштовну юридичну консультацію.

Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛМР.

У понеділок,  5 жовтня у Львові відкриють першу в Україні медико-юридичну клініку, яка функціонуватиме як структурний підрозділ юридичної клініки «Про боно» Львівської комерційної академії. За словами завідувача кафедри медичного права ЛНУ імені Данила Галицкого, Ірини Сенюти, у клініці будуть надавати правові консультації у питаннях забезпечення прав людини у сфері охорони здоров’я.

Студенти-правники, спільно зі студентами-медиками, під керівництвом викладачів надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу

«У клініці студенти-правники, спільно зі студентами-медиками, під керівництвом викладачів надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу (надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації). У нас є чимало інституцій, які покликані надавати безоплатну правову допомогу. Проте родзинкою цієї новоствореної клініки є те, що мешканці міста та області отримуватимуть допомогу саме з питань права в системі охорони здоров’я, що сприятиме захисту їхніх прав», – розповіла Ірина Сенюта.

Відкриття клініки приурочено до Всесвітнього дня хоспісів та паліативної допомоги. А ініціатива створення клініки належить кафедрі медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, ЛОБФ «Медицина і право».

Відкриття відбудеться о 13:30 год. у приміщенні Львівської комерційної академії (ауд. 314), що за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10. Консультування у клініці розпочнуться вже з 6 жовтня.

Нагадаємо, що у Львові стартують Дні профілактики та раннього виявлення патології шийки матки та грудної залози.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032_ua #правова_медицина #студенти_консультація #новини #032_ua
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...