
12:00, 26 вересня 2015 р.
За підозрою у вбивстві президента банку «Аркада» затримали його водія
У п'ятницю, 25-го вересня, львівські правоохоронці неподалік від села Раковець Пустомитівського району з вогнепальними ушкодженнями виявили тіло 49-річного жителя Київської області, який безвісти зник 18 вересня 2015 року на Львівщині.
Про це 032.ua повідомили у прес-службі ГУ МВС У Львівській області.
Цього ж дня, 25-го вересня, правоохоронці затримали 29-річного киянина, який працював особистим водієм президента фінансової установи. Саме він є головним підозрюваним у цій справі.
Як з'ясували правоохоронці, підозрюваний перебував у неприязних відносинах зі своїм начальником, і саме через це, ймовірно, скоїв вбивство із застосуванням вогнепальної зброї.
Нагадаємо, що столичний банкір безслідно зник у Львові 18-го вересня. А Через два дні, 20 вересня, автомобіль чоловіка віднайшли обгорілим неподалік с. Раковець Пустомитівського району Львівської області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
04:59, 4 грудня
20:28, Вчора
20:28, Вчора
20:28, Вчора
10:11, 10 грудня
