• Головна
  • Львівські та польські митники обговорили питання покращення співпраці
08:53, 1 грудня 2011 р.

Львівські та польські митники обговорили питання покращення співпраці

Упродовж двох днів у Львові на запрошення начальника Львівської митниці з робочим візитом перебувала делегації Митної палати в м. Перемишлі  (Республіка Польща).

Під час зустрічі її учасники обговорили актуальні питання співпраці на українсько-польському кордоні, зокрема в пунктах  пропуску «Шегині – Медика» та «Смільниця – Кросценко», «Краковець – Корчова». Про це повідомляє прес-служба Львівської митниці.

Начальник Львівської митниці Денис Пудрик зазначив, що останнім часом помітними є позитивні результати співпраці українських та польських митників. Зокрема це стосується зменшення черг на спільній ділянці кордону, проведення тренінгів зі здійснення контролю в одному місці на польській території пунктів пропуску «Медика», «Корчова» з метою підготовки до «ЄВРО 2012», обміну інформацією тощо. Також він розповів про заходи, які планує Львівська митниця щодо запровадження з 15 грудня цього року попереднього документального контролю в пунктах пропуску та  митних процедур у зв’язку з прийняттям нової редакції Митного кодексу України.

Українська сторона теж запропонувала впровадження низки інфраструктурних і організаційних рішень, серед яких:

- розміщення інформаційних матеріалів для подорожніх із зазначенням основних вимог законодавства України та Республіки Польщі трьома мовами (українською, польською та англійською);

-  встановлення на центральних магістралях, у спеціально відведених місцях, електронних табло із зазначенням поточної інформації про стан черг в автомобільних пунктах пропуску;

- виготовлення та поширення буклетів для уболівальників із зазначенням вимог законодавства України та РП щодо заборон та обмежень переміщення окремих товарів через кордон.

Сторони дійшли порозуміння у багатьох питаннях та домовились про подальшу співпрацю, зокрема в частині проведення додаткових тренінгів із контролю польських та українських прикордонних та митних контрольних служб в одному місці (на території Республіки Польщі)  з метою підготовки відомств до чемпіонату «ЄВРО 2012».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...