Сьогодні велика увага практично у всіх країнах світу приділяється фізичній активності — фізичної активності самих звичайних людей, таких, як ми з вами, як наші друзі, колеги, як наші діти і наші батьки. Мова не йде про спорт високих досягнень, мова не йде про чемпіонатах світу або Європи, мова не йде про спеціальних графіках тренувань.

Першочергове питання, який хочеться задати про тренажерному залі, буде наступний: що ж такого дають заняття в тренажерному залі, чого не можуть дати інші течії фітнесу? Розглянемо основні переваги фітнес Львів. По-перше, тренажерний зал підходить абсолютно всім: немає такої людини, яка б не зміг осягнути азів силового тренування. У той час як заняття якими-небудь напрямками, де існують різні складні рухи тощо елементи, вимагають від людини напрацювання певних навичок, крім того що необхідно ще вивчати базові правила. У тренажерному залі, звичайно, теж потрібно напрацювання навичок, наприклад, освоєння техніки виконання вправи, однак, як правило, всі рухи можна настільки спростити, що з'явиться можливість працювати людині з будь-якими фізичними вадами.

По-друге, заняття в тренажерному залі дозволяють людині ясно ставити мету перед собою. Іншими словами, методики, існуючі у фітнесі, настільки адаптивні, що дозволяють робити будь-яке завдання реально здійсненним, але, звичайно, в рамках розумного. Так, наприклад, щоб схуднути людині на 10 кг, потрібно спочатку поставити завдання-максимум і визначити термін її виконання, грунтуючись на дані медицини. Потім розбити цю задачу на більш дрібні, які вже не будуть бачитися такий зяючою прірвою, а будуть цілком буденними і посильними кожному мікро-завданнями, наприклад, схуднути за тиждень на 0,5 кг або скоротити калорійність харчування за тиждень на 4500 ккал. Таким чином, заняття в тренажерному залі привчають до регулярних підрахунками і вимірам основних параметрів, на підставі яких потім вносяться коректування в тренінг.