Позитивна  властивість алюмінієвих профілів - підвищена міцність. Завдяки цій якості їх застосовують при засклінні великих віконних прорізів - в торгових залах, виставкових центрах, для вітражів і обладнання лоджій і балконів.

Головна негативна якість алюмінієвих віконних блоків - те, що вони холодні, втім, як і будь-який метал. Сучасні виробники алюмінієвих віконних профілів навчилися виробляти утеплені віконні блоки з алюмінію.

Раніше алюміній мало застосовувалося в будівництві, навіть незважаючи на те, що він легко піддається обробці, легкий і міцний. Звичайний холодний варіант алюмінієвого профілю, звичайно, дешевше, але з теплими вставками більш практичний.

Сьогодні алюмінієві вікна є досить популярним варіантом.  Важливими експлуатаційними характеристиками таких віконних профілів є їх товщина і кількість повітряних камер. Від цих параметрів також залежить міцність профілю, теплопровідність, звукоізоляційні показники.

У той же час відмінність алюмінієвих профілів від пластикових в наявності повітряних камер – одні лише камери в алюмінієвому профілі не забезпечують необхідних теплоізоляційних показників.

Для реалізації теплих алюмінієвих вікон виробники заповнюють профілі матеріалом з низьким коефіцієнтом теплопровідності.

Технічні характеристики алюмінієвих віконних профілів:

- Привабливі зовні, добре вписуються в різні архітектурні стилі;

- Хороші експлуатаційні показники з довговічним терміном служби;

- Не вимагають особливого догляду;

- Стійкі до впливу негативних природних явищ;

- Економічні по теплопровідності (спеціальні профілі з утеплювачем);

- У зв'язці з якісним склопакетом, мають підвищені показники шумопоглинання - до 43 дБ;

- Несприйнятливі до істотних перепадів температур;

- Експлуатуються при температурі від -50 до +50 градусів Цельсія;

- Зберігають привабливий вигляд на всьому протязі експлуатації;

- Не вимагають спеціального дорогого обслуговування.

Ще одним популярним варіантом є металопластикові конструкції. Металопластикові вікна у Львові можна купити у ТМ «Перфект». Так ви зможете бути впевнені у якості продукції. Такі конструкції також мають вражаючі експлуатаційні якості. Також вони мають досить доступну вартість. До того ж мають довгий термін «життя» - декілька десятків років.

Такі вікна не вимагають спеціального обслуговування. Мити їх легко – достатньо використовувати засіб для цього та губку.

Профілі не є чутливими та атмосферних впливів. Вони не бояться вологості або надмірної сухості повітря.