Запрошуємо Вас відвідати затишне курортне містечко Трускавець і вибрати відпочинок на будь-який смак. На нашому сайті Ви зможете знайти детальну інформацію: санаторії, готелі, вілли і приватний сектор курорту Трускавець. Також до Ваших послуг досвідчена команда професіоналів, яка спеціалізується на індивідуальному підході до кожного клієнта з урахуванням його уподобаня.

Вам не потрібно перейматися добиранням до санаторія чи готеля, наші менеджери зустрінуть Вас по прибутті в Трускавець та безкоштовно відвезуть до обраного Вами пункту призначення. Ви можете завжди розраховувати на нашу підтримку протягом всього відпочинку в Трускавці, адже найкращим подарунком для нас будуть Ваші позитивні відгуки і бажання знову скористатися нашими послугами. Бажаємо Вам приємного відпочинку в Трускавці!

Завдяки вдалому географічному розміщенню бюветів та природному озелененню місцевості, помилитись з вибором розташування комплексу досить складно, проте є в житті речі, які змушують нас задуматись і над таким пунктом. Не всі бажають, та мають можливість проходити в день декілька кілометрів щоб попити води з центральних бюветів, тому варто знати, що є санаторії, які розташовані поруч з бюветами, а є і такі, які доставляють на свою територію воду в бочках. Користь від такої води не менша, проте сам процес по душі не кожному.

Якщо ви бажаєте щодня пити воду з першоджерела, то вам підійдуть такі санаторії Трускавця як Алмаз, Янтар, Рубін, Кристал, Міротель, Маріот, Женева, Шале Грааль, Аркада, Свитязь.

Віддалене від бюветів місцерозташування мають санаторії: Карпати, Ріксос, Перлина прикарпаття, Молдова, Шахтар, Дніпро-Бескид, Вернигора.