• Ліга Європи: «Зоря» крокує далі, «Ворскла» припиняє боротьбу у турнірі
09:20, 7 серпня 2015 р.

Ліга Європи: «Зоря» крокує далі, «Ворскла» припиняє боротьбу у турнірі

У четвер, 6-го серпня на футбольних полях Європи відбулися матчі відповіді 3-го кваліфайн раунду Ліги Європи.

Про це повідомляє 032.ua.

Так, луганська «Зоря» після виїзної перемоги над бельгійським «Шарлеруа» 2-0, не залишила шансів супернику і у матчі відповіді на столичному стадіоні «Динамо». Рахунок зустрічі 3-0, дублем у воротах бельгійців розписався Марко Любенович, ще один гол на рахунку Малиновського.

Найдраматичнішим вийшов матч у Полтаві. Місцева «Ворскла» поступишись у першому поєдинку «Жиліні» із рахунком 2-0, завдяки голам Шиндера та Ткачука змогла відіграти необхідну фору. А у першому додатковому екстра-таймі полтавська команда після реалізованого Турсуновим пенальті вийшла вперед за підсумками двох матчів. Та втримати свою перевагу підопічні Василя Сачка все ж не змогли. На останній хвилині матчу «Жиліна» забила необхідний виїзний гол та продовжує боротьбу у турнірі.

Нагадаємо, жеребкування плей-офф раунду Ліги Європи відбудеться у п’ятицю, 7-го серпня у швейцарському Ньоні.