Що таке натяжні стелі, яке їх пристрій? Як вони встановлюються в квартирі? У чому плюси і мінуси натяжних стель? Ці та інші питання розберемо в цій статті.

З наближенням теплої пори року і сезону відпусток, на жаль, приходять деякі проблеми і труднощі. У багатьох виникає почуття жаху від думок про майбутній ремонт. Особливо, якщо він стосується роботи з стелею. Дійсно, вона є однією з найважчих робіт.

Натяжні стелі Львів мають незаперечні переваги. Глянцева фактура візуально збільшує висоту приміщення. В кімнаті, де встановлена натяжна стеля, завдяки дзеркальній поверхні здається, що над головою більше простору. Особливо, якщо полотно темних відтінків — в такому разі стеля набуває ефектної глибини, котрої нема у у класичного білого чи ледь тонованого світлого. Наприклад, смарагдово-зелений надасть кімнаті атмосферності літнього лісу, а синій — вечірнього неба над степом чи високогір’ями.

Натяжна глянцева площина чудово поєднується із іншими матеріалами. Це дозволяє проектувати оригінальні дизайнерські проекти із багаторівневими стелями. Як правило, комбінують плівку ПВХ і гіпсокартонний короб, подекуди — натяжні полотна різних кольорів і фактур. Справжніми витворами мистецтва і конструктиву є об’ємні натяжні стелі, або, як їх ще називають — 3D стелі.