
14:20, 1 липня 2015 р.
На Самбірщині чоловіки пограбували сільську раду
29 червня, до Самбірського міського відділу міліції із заявою про крадіжку звернувся голова сільради одного зі сіл району, який повідомив, що з приміщення адмінбудівлі викрали техніку.
Про це 032.ua повідомили у прес-служба ГУМВС України у Львівській області.
До скоєння крадіжки причетні 19-річний та 56-річний мешканці Закарпатської області
Правоохоронці встановили, що до скоєння крадіжки причетні 19-річний та 56-річний мешканці Закарпатської області. Один з них вже був неодноразово раніше судимим.
Щоб проникнути у середину адмінбудівлі чоловіки зламали вхідні двері та викрали телевізор, комп’ютерну техніку, килимові доріжки, побутову техніку, дзвін із сплаву кольорових металів та інше майно.
Викрадене майно у них вилучено, а за фактом злочину відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) КК України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:06, 4 грудня
639
16:53, 5 грудня
10
08:55, 3 грудня
2
