
10:45, 25 жовтня 2011 р.
На Львівщині недобросовісних перевізників можуть позбавити права на перевезення
Депутати Львівської облради пропонують позбавити недобросовісних перевізників права на перевезення.
Про це йшлося на засіданні комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської облради.
Депутати розглянули лист начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Петра Шпитака щодо виділення додаткових коштів на експлуатацію автомобільних доріг загального користування місцевого значення у зимовий період. У результаті обговорення комісія підтримала рішення про виділення додаткових 4 млн грн на утримання доріг в зимовий період. За ці кошти Служба автомобільних доріг планує закупити сіль для виготовлення піскосуміші.
Також депутати розглянули скарги мешканців області на неякісне обслуговування пасажирів у Дрогобицькому районі. Неодноразові скарги мешканців сіл Верхні Гаї та Гаї Нижні спонукали депутатів звернутися до голови конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Володимира Губицького з рекомендацією позбавити недобросовісних перевізників права обслуговувати пасажирські перевезення у Львівській області.
Наприкінці засідання голова комісії Михайло Задорожній повідомив депутатам, що 28 жовтня комісія заслухає звіти всіх профільних управлінь обласної адміністрації про виконання обласних програм та заходів за 9 місяців 2011 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:25
Вчора
17:03
Вчора
ТОП новини
Оголошення
