Львівщина отримала транш субвенції на виплату соціальної допомоги дітям

У червні 2015 року Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету в сумі майже 1,26 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА. 

 Кошти призначені для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною".

Усю суму передано з обласного бюджету міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням.

"Це дозволило вчасно виплатити державну соціальну допомогу, нараховану в червні цього року. Загалом упродовж січня-червня 2015 року нарахування такої соціальної допомоги склало 7,535 мільйона гривень", - повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Станом на 1 червня 2015 року соціальну допомогу виплачують 397 дітям (із них 21 дитина, яка переїхала зі зони проведення АТО) та 146 осіб прийомних батьків та батьків-вихователів, які отримують грошове забезпечення (з них 3 батьків – вихователів та 1 прийомна мама, які переїхали із зони проведення АТО).

Відповідно до розпису Державного бюджету України, для Львівської області у 2015 році передбачені асигнування за згаданою вище субвенцією у розмірі  18 мільйонів 134,1 тисячі гривень.

 

Львів транш_субсидій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі