Лiквiдацiя пiдприємств Київ - завершаючий процес діяльності підриємства при відсутності правонаступництва. Ліквідація відповідно до законодавства поділяється на добровільну та примусову (за рішенням суду).

Ліквідація - припинення діяльності суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення визнаних судом вимог кредиторів шляхом продажу його майна (ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (вiд 14.05.1992 № 2343-XII)).

Ліквідація підприємства може бути добровільною, за рішенням засновників чи іншого ограну, уповноваженого установчими документами. Причиною ліквідації підприємства може бути втрата інтересу власниками до даної діяльності, збитковість фінансово-господарської діяльності, закінчення терміну, на який було створено підприємство, досягнення цілей підприємства. Часто ліквідація застосовується для закриття допущених в процесі діяльності фінансових та юридичних помилок.

Процедура ліквідації займає 2,5-3 місяці. При цьому, забезпечується відсутність претензій з боку органів державної податкової служби та органів пенсійного фонду. Здійснення перевірок діяльності юридичної особи, що ліквідується, в такому випадку не проводиться.

В результаті проведення процедури ліквідації підприємство гарантовано буде виключене з ЄДР у повній відповідності до норм діючого законодавства, про що буде внесено відповідний запис та видане письмове повідомлення від Державного реєстратора.