У наших квартирах іноді буває дуже мало місця, проте все треба постаратися розкласти. Стелажі на сьогоднішній день перетворилися на невід’ємний елемент для будинку або для будь-якого складу, вони є, практично, в будь-якій квартирі або торгово-складських підприємствах і значно підвищують ємність складу або квартири. Дуже вигыдно робити стелажі на замовлення.

Якщо стелажі розташувати зі смаком, то вийде дуже оригінально і місця не дуже багато займе. Чим же такий хороший стелаж? І як же вибрати або квартири, які оптимально впишуться в обстановку? Зараз спробуємо відповісти на ці питання. Стелаж комплекс полиць, позбавлений не тільки фронтальної дверцята, однак в окремих випадках і бічних полиць.

Використовуються універсальні вантажні стелажі використовуються для складського зберігання. Це дуже зручне обладнання і застосовується практично до всіх видів вантажів. Ці стелажі дозволяють максимально корисно використовувати складські та офісні площі завдяки своїй конструкції. Кількість полиць і висота стелажів може бути досконалою будь-хто. Також існують розбірні конструкції стелажів. Ці системи дають можливість при необхідності змінювати висоту стелажів або розбирати їх при непотрібності.

Складські стелажі являють собою конструкцію з зварної рами і оцинкованих, або покритих полімерним покриттям полиць.