Санаторії Трускавця активно використовують мінеральні води для внутрішнього застосування і в бальнеології, які корисні для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, гінекології, печінки, а також застосовуються при запальних процесах внутрішніх органів і опорно-рухового апарату.
У гірському і екологічно чистому районі Карпат,Санаторій Міротель, беруть свій початок джерела цілющих мінеральних вод. Просочуючись через гірські сланцеві породи у Раточинського розлому і, не поспішаючи, просуваючись далі крізь надра землі, води досягають стометрової глибини.
Поки вода рухається під землею, вона відчуває на собі вплив тиску і температури, а також насичується корисними органічними компонентами і різними цілющими мікроелементами.
Завдяки тому, що вода проводить до десяти років під землею перед виходом на поверхню, вона тривалий час «дозріває», збагачуючись корисними мінеральними і органічними добавками і отримуючи свої унікальні лікувальні властивості.
Згідно сучасним тенденціям, цей оздоровчий комплекс поєднує в собі прекрасну можливість для оздоровлення та чудового відпочинку.
Наші гості отримують можливість поліпшити самопочуття, отримати прилив сил і енергії. Багато з них стають постійними клієнтами.
У місцевих санаторію можна вилікуватися від захворювань органів дихання, травлення, сечовивідних шляхів, нирок і багатьох інших. Санаторій Карпати, Трускавець, пропонує неповторні й унікальні методики лікування.