• Головна
  • «Свобода» вимагає у Януковича 32 млн. грн. для львівських освітян
14:08, 30 вересня 2011 р.

«Свобода» вимагає у Януковича 32 млн. грн. для львівських освітян

«Свободівці» у Львівській міській раді звернулись на сесії міськради до Президента України Віктора Януковича та парламенту, щоб висловити своє ставлення до урядових дій, «що спрямовані на руйнування української освіти».

Вони назвали недофінансування освітньої галузі цього року – ударом по незалежності України і наголосили, що для виплати зарплати освітянам Львова необхідно додатково додати 32 млн грн. Відповідну заяву зачитала депутат від «Свободи» Лариса Василишин.

У заяві зазначено: «Враховуючи звернення профспілкових організацій працівників освіти, керівників навчальних закладів, батьківської громадськості, опікунських шкільних рад заявляємо про наше ставлення до урядових дій, що спрямовані на руйнування української освіти. Вважаємо, що недофінансування освітньої галузі цього року – це удар по незалежності України.

Сьогодні відповідно до прийнятого Закону України від 23.12.2010 року № 2857-VI «Про Державний бюджет України на 2011 рік» та постанови Кабінету міністрів України «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 11.05.2011р. № 524 для забезпечення виплати заробітної плати працівникам закладів освіти міста Львова необхідно додатково додати 32 млн. грн.

Якщо держава дбає про своє майбутнє і не хоче наймати згодом працівників із-за кордону, то найкраща та найефективніша інвестиція – це інвестиція в освіту. Для досягнення успіху сьогодні дітям та освітянам необхідні певні важливі навички: високі комунікативні здібності, знання іноземних мов, професійна робота з комп’ютерним та іншим сучасним офісним обладнанням, вміння працювати з інформацією та, безумовно, високий професіоналізм в обраній сфері діяльності, а для цього, насамперед, необхідно забезпечити в повному обсязі фінансування захищених статей видатків на галузь освіти.

Вимагаємо переглянути Бюджет України на 2011 рік та забезпечити видатки на освіту в місті Львові, а саме: бюджетні асигнування в розмірі 10% внутрішнього валового продукту, посадові оклади педагогічним працівникам дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів на рівні не нижчому, ніж середня заробітна плата працівників промисловості, врахувати ріст штатних одиниць у 2011 році, щорічну грошову винагороду педагогам та надбавку, передбачену для освітян чинним законодавством».

Також «з метою забезпечення державної гарантії щодо створення можливості реалізувати право кожного українця на освіту», партійці звернулись до Президента України та депутатів Верховної Ради з вимогою забезпечити фінансування галузі освіти міста Львова відповідно до затвердженої нормативної основи в повному обсязі, а також перегляду держбюджет для вирішення цього питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...