• Головна
  • У 66 школах Львова встановили профорієнтаційні термінали
17:27, 27 вересня 2011 р.

У 66 школах Львова встановили профорієнтаційні термінали

У 66 навчальних закладах м. Львова встановлено профорієнтаційні термінали, спрямовані на забезпечення інформованості, доступності, мобільності, гнучкості та привабливості профорієнтаційних послуг для молоді. Про це zaxid.net повідомили у Львівському міському центрі зайнятості.

Термінал – це молодіжний профорієнтаційний Інтернет-портал, доступ до якого здійснюється через спеціальні електронні пристрої (тач-скріни), які розташовуються безпосередньо у навчальних закладах у місцях з максимальною доступністю користувачів. Для школярів термінал передбачає ознайомлення: зі змістом професій, вимогами професії до працівника, шляхами одержання професії та умовами професійного навчання, станом і перспективами ринку праці, основами трудового законодавства, законодавства про зайнятість, послугами державної служби зайнятості тощо.

Разом з тим, з огляду на значний вплив батьків та вчителів на професійний вибір школярів, змістова частина терміналу розрахована також на батьків учнів та педагогічних працівників, для чого передбачені змістові блоки порад профконсультанта для батьків щодо вибору професії їхніми дітьми та методичні блоки для педагогів та батьків.

Школярі охоче користуються інформаційними матеріалами, що містить термінал як на перерві, так і після уроків. Зацікавленість терміналом проявляють і школярі молодших класів. Звичайно, хоча про вибір професії вони свідомо ще не думають, але охоче переглядають відео про професії та проходять тестування про на знання професій для того щоб отримати свої бонуси – завантажити картинку чи мелодію на мобільний телефон.

Безперечно, профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок діяльності служби зайнятості. Послідовне та поетапне проведення профорієнтаційної роботи дасть змогу упередити безробіття та виховати покоління, котре свідомо здійснюватиме свій професійний вибір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...