• Головна
  • 26 ліфтів у Львові потребує капітального ремонту
13:35, 27 вересня 2011 р.

26 ліфтів у Львові потребує капітального ремонту

«Більшість ліфтів, які не працюють, у тих будинках, які місто колись прийняло у комунальну власність. Ці будинки були відомчими. Частину ліфтів вдалось полагодити і запустити в експлуатацію, як, наприклад, у будинку на вулиці Медової Печери, 67, Пулюя, 2,6 та 12; Науковій, 50,53; Володимира Великого,20; Тичини,21. Але, щоб одразу відремонтувати усі ліфти, потрібні чималі кошти. Тому будемо вирішувати це питання поступово. Просимо мешканців також з розумінням поставитись до ситуації. Кожен район провів моніторинг ліфтів і у будинках, де не працює жоден ліфт, будемо першочергово вирішувати проблему», - повідомив в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Олійник.

Зокрема, у Франківському районі є 328 ліфти, з них працюють 324, інші 4 – потребують капітального ремонту.

«Один з цих трьох ліфтів вже включений в титул на капітальний ремонт цього року і найближчим часом буде відремонтований. Інші ліфти – знаходяться в будинках, які ми прийняли на баланс від ЖКК «Галбуд» та «Укрбуд». На жаль, поки коштів на ремонт ліфтів у цих будинках нема, але сподіваюсь, що і їх нам цього року вдасться запустити», - повідомили у відділі житлового господарства Франківської районної адміністрації.

У Сихівському районі з 979 ліфтів, не працюють 9.

«Це 8 ліфтів у будинку по Стрийській, 75 та 1 ліфт на Стрийській,81. Це колишні відомчі будинки КЕЧ. Найцікавіше, що всі ліфти є «на ходу», але є проблема з документацією. Найближчим часом ми постараємось вирішити проблему з документами і нарешті запустити всі 9 ліфтів», - повідомили начальник відділу житлового господарства Микола Павлеса.

У Залізничному районі з 308 ліфтів, не працюють 4.

«Але справа в тому, що на заміну непрацюючим ліфтам у будинках є непасажирські, або вантажні ліфти, тому мешканці не відчувають дискомфорту, пов’язаного з відсутністю ліфта», - повідомила голова Залізничного району Ірина Чілімова.

У Галицькому районі нараховується 31 ліфт, з них 2 – не працюють.

«У 2010 році проведено капітальний ремонт ліфта на вулиці Гонти,8. У 2011 році поточним ремонтом відремонтовано ліфт на вулиці Кн. Романа,9 та Кн. Романа,6. Повністю замінено ліфт на вулиці П. Беринди, 3, але його ще не прийнято в експлуатацію», - повідомили у відділі житлового господарства Галицької районної адміністрації.

З 513 ліфтів У Шевченківському районі не працюють 7. За словами працівників житлового господарства Шевченківської районної адміністрації, найчастіше проблеми з ліфтами є у будинках, які раніше були відомчими, а потім були передані у комунальну власність міста.

На балансі Личаківського району знаходиться 173 ліфти. Більшість з них уже працюють понад 25 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...