• Головна
  • У жовтні приймуть стратегію розвитку Львова
17:09, 21 вересня 2011 р.

У жовтні приймуть стратегію розвитку Львова

Сьогодні у Львівській міській раді відбулися громадські слухання “Комплексної стратегії розвитку міста 2015 - 2025”. Розробником стратегії є Інститут міста.

Як зазначив Олександр Кобзарев, виконувач обов'язків голови правління Інституту міста робота над стратегією тривала понад два роки. На той момент, коли фахівці приступили до її розроблення, у місті уже було 115 різних стратегій авторства громадських та неформальних організацій, міської, обласної влади. Щоб об'єднати їх та вибрати найкраще, 2009 року було проведено Парад стратегій за участю їхніх авторів та експертів.

Працюючи над Комплексною стратегією Інститут міста проаналізував попередньо створені стратегії, статистичні дані, соціологічні дослідження, аналогічні стратегії, які діють за кордоном. Так було визначено три пріоритети, яких слід досягнути, а саме: комфортність для мешканців та гостей міста, сприятливі умови для ведення бізнесу, утвердження національних цінностей.

Після сьогоднішніх громадських слухань, як зауважив Олександр Кобзарев документ повинен бути затверджений на сесії Львівської міської ради. Так його прийняття планують на жовтень.

Він додав, що в документі будуть закладені механізми моніторингу, щодо виконання закладених планів.

На виконання програм комплексної стратегії пропонуватимуть залучати кошти міського, державного бюджету, гранти та гроші від спонсорів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...