
09:02, 3 квітня 2015 р.
Сьогодні над львівською Ратушею піднімуть Державний прапор України
Львів'яни відзначають 25-ту річницю відновлення української національної влади у Львові та підняття Національного синьо-жовтого прапора над вежею Ратуші.
Сьогодні, 3 квітня, о 12.00 год. у церкві Преображення Господнього освятять прапор. Згодом його понесуть на площу Ринок, де урочисто піднімуть над Ратушею.
Цьогоріч річниця підняття Державного прапора над Львівською ратушею випадає на Страсну п’ятницю для римо-католицької громади міста
"Цьогоріч річниця підняття Державного прапора над Львівською ратушею випадає на Страсну п’ятницю для римо-католицької громади міста. У зв’язку з цим, було прийняте рішення розпочати відзначення цієї історичної події з молитви", - розповів керівник управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
