• Головна
  • У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг
16:07, 20 вересня 2011 р.

У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг

20 вересня у Львові представники чорнобильських та ветеранських організацій Львова та області пікетують Львівську ОДА та облраду з вимогою не передавати управління пільгами в руки Кабінету Міністрів, а також не скорочувати їм пільги.

На пікет прийшло близько 250 представників «Союзу Чорнобиль України», Української спілки ветеранів Афганістану, обласної організації ветеранів, ВГО «Захист дітей війни», «Діти Чорнобиля Львівщини». Вони тримають в руках транспаранти «Ні змінам чорнобильського закону», «Влада, захисти чорнобильців, не порушуй закон, Конституцію України!», «Депутатські пільги ветерану!» тощо.

Як зазначила керівник Львівського обласного благодійного фонду «Діти Чорнобиля Львівщини» Валентина Буренок, пікетувальники вимагають заборонити прийняття закону №9127, оскільки ним влада чинить проти пільговиків злочинні дії. Зазначимо, цей законопроект пропонує, щоб розміри пільг встановлював Кабмін.

Пікетувальники також підготували резолюцію, якою вимагають відставки Кабінету міністрів «в повному складі – за неодноразові порушення Конституції України та законів України», відставник голови парламенту Володимира Литвина, оскільки він «не спромігся привести діяльність ВРУ в законне русло та запобігти прийняттю нікчемних законів». Також від ВРУ учасники пікету вимагають скасувати прикінцеві положення ЗУ «Про Державний бюджет на 2011 рік», які «обмежують соціальні гарантії населення... і зняти з розгляду в другому читанні проект закону №9127».

Від Генеральної прокуратури України учасники акції вимагають дати оцінку дії прем’єра Микола Азарова «з приводу втручання в дії судової гілки влади», наводячи приклад ряду вказівок для Пенсійного фонду.

У резолюції також зазначено: «Доводиться констатувати, що, почавши з так званої конституційної реформи, провівши її в антиконституційний спосіб, влада почала нарощувати оберт проведення реформ, які, на жаль, лише погіршують становище народу, зокрема, соціально незахищених груп».

Пікетувальники запевняють, що «всупереч урочистим заявам Президента і прем’єр-міністра України перед 25-ою річницею Чорнобильської катастрофи не змінювати так званих чорнобильських пільг», було зроблено низку спроб взяти контроль над пільгами в руки Кабміну. Зокрема, 9 вересня Микола Азаров вніс з парламенті з голосу «без обговорення і висновків комітетів ВРУ» законопроект №9127, який було прийнято у першому читанні.

У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг, фото-1
У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг, фото-2
У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг, фото-3
У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг, фото-4
У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг, фото-5
У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг, фото-6
У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг, фото-7
У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг, фото-8
У Львові вимагають відставки Кабміну через скорочення пільг, фото-9

фото zaxid.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...