• Головна
  • У парку культури відбувається будівництво з порушеннями
09:22, 14 вересня 2011 р.

У парку культури відбувається будівництво з порушеннями

У львівському парку культури ім. Б. Хмельницького відбувається будівництво з порушеннями, повідомили 13 вересня на брифінгу депутат Львівської міської ради, голова комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Віра Лясковська та директор департаменту містобудування Андрій Павлів.

«Є ухвала про закріплення земельної ділянки за вул. Лижбярською, 42. Це звучить досить так хитро, тому що вул. Лижбярська закінчується на межі парку, на межі парку є шлагбаум. Виділена земельна ділянка була на 5 метрів від межі фундаменту (будівлі, яка там розташована, - ред.)», - зазначив Андрій Павлів.

Також Андрій Павлів зазначив, що в ухвалі Львівської міської ради від 2009 року про оренду ділянки, на якій розташована будівля, де тривають роботи, містить жорсткі обмеження – так, вона забороняє змінювати будь-які конфігурації земельної ділянки. Водночас дана ділянка на сьогодні обнесена парканом, за яким на об’єкті тривають роботи, які директор департаменту містобудування охарактеризував, як будівельні, і який блокує доступ до спортивного майданчика. Водночас, за його словами, ані управління архітектури, ані департамент не отримав відповідних проектних документів.

Своєю чергою депутат Львівської міської ради Віра Лясковська продемонструвала журналістам витяг з протоколу засідання депутатської комісії, підпис на якому, за її словами, підроблений. Це, за її словами, може стати приводом для скасування попередньо виданих ухвал. Також вона наголосила, що встановлення паркана навколо ділянки, фактично, призвело до її самовільного розширення.

Натомість Іван Світлик, представник власника будівлі, що розташована на орендованій ділянці в парку, запевнив, що паркан поставлений з метою дотримання правил безпеки, і одразу після завершення робіт з реконструкції будівлі його буде знято. Також, за його словами, будівля вже давно перебуває у приватній власності, а ділянку було взято в оренду для експлуатації будівлі, щодо чого є відповідне рішення Львівської міської ради. На земельну ділянку, за його словами, виготовлена технічна документація, погоджена усіма відповідними інстанціями в установленому порядку.

«Ведеться реконструкція… На даний будівельний майданчик виготовлений генеральний будівельний план, який погоджений Галицькою районною адміністрацією. Питання під’їзду та інших можливостей також погоджено в ДАІ Львівської області», - додав Іван Світлик. За його словами, власник планує зробити в будинку офісний центр (паркінгу не планується).

Також присутній на брифінгу головний спеціаліст відділу інформації, моніторингу, регулювання біоресурсів, розвитку екомережі та природозаповідного фонду Богдан Чукор зазначив, що територія, на якому розташовано об’єкт, є територією природозаповідного фонду, тому перед тим, як підписувати з власником будівлі договір оренди на відповідну земельну ділянку, Львівська міська рада мала б погодити це в управлінні охорони природного середовища, чого не сталося. «Першочергово порушено процедуру», - наголосив він.

Представники Львівської міської ради звернулися з даного питання до районної та обласної прокуратур, Державної інспекції будівельно-архітектурного контролю, районної адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...