• Головна
  • Львів їде ламати стереотипи у Харків, Одесу та Дніпропетровськ
13:32, 13 вересня 2011 р.

Львів їде ламати стереотипи у Харків, Одесу та Дніпропетровськ

Цього року у Харкові, Одесі та Дніпропетровську пройдуть дні промоції Львова. Стартують вони 16-17 вересня у Харкові. Таким чином Львів розпочинає масштабну кампанію своєї презентації у інших містах України, від якої очікує зміцнення зв’язків з іншими містами та покращення розвитку туризму.

13 вересня на прес-конференції заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів розповів: «Україна – велика держава, у неї найбільша територія в Європі, але ми маємо дуже велику розірваність. Львів’яни постійно спілкуються з поляками, німцями, австрійцями, французами, мають багато відряджень… З Харкова ж кілька годин поїздом, і ти в Москві. Москва – великий потужний мегаполіс. Київ в цьому сенсі надто слабкий, щоб країну об’єднувати, давати такі проекти, які б працювали на інтеграцію, наприклад, як це було в Німеччині після її об’єднання».

Він наголосив: «Ми мало знаємо, ми наповнені стереотипами, ми не їздимо, не спілкуємось одні з одними, не маємо тої мобільності студентів, як в Європі чи США, де країну клеять докупи студенти». Зі слів Василя Косіва, згідно з Болонською декларацією українці мали б вільно їздити на навчання, наприклад, до Франції, однак цього на сьогодні також немає.

«Дай Бог, щоб львів’яни могли нормально їздити вчитись до Харкова, і навпаки… Це великий потенціал, фундамент, якого немає. Ніякі книги та телебачення не допоможуть, якщо люди не відчувають», – сказав чиновник і додав, що читатиме у межах Днів Львова у Харкові лекцію про Львів, туризм тощо харківським студентам.

Косів також зазначив, що закордоном така промоція є гарною практикою, а, для прикладу, польський Вроцлав рекламує себе не лише в містах Польщі, але й в Україні.

Отож, Дні Львова у Харкові пройдуть 16-17 вересня, у Одесі – 7-8 жовтня, а у листопаді – у Дніпропетровську.

Галина Малець, керівник відділу промоції міста Львівської міської ради, розповіла, що програма Днів Львова у Харкові дуже насичена. Серед іншого, харків’янам розповідатимуть про розвиток туризму та ІТ у Львові, а також представлять культурну програму, зокрема, вуличну виставу львівського театру «Воскресіння» на головній площі міста, презентують книги про Львів у книгарні «Є». Також Львів подарує міні-бібліотеку книг про місто Лева Харківській гімназії. «Ми їдемо ламати стереотипи», – додала вона.

Також Львів подарує Харкову одного зі своїх розмальованих левів – лева №8 – «Той, що хоче спати, або піжама по-львівськи». Також на головній площі Харкова пройде дегустація львівського шоколаду, конкурси, атракції. Харків’янам роздаватимуть листівки «Запрошуємо до Львова», «Знайди себе у Львові», де розповідатимуть про Львів та можливості стажування у ІТ-компаніях у Львові. Крім того, у Харкові буде розміщено соціальну рекламу з промоцією – «Зустрінемось у Львові» – це 20 білбордів та сіті-лайтів, а на місцевому телебаченні та в кінотеатрах транслюватимуть промоційний відеоролик нашого міста.

Галина Малець розповіла, що 2012 року Львів планує активно проводити свою промоцію у ще шести містах країни, це, здебільшого, міста Сходу. Також весною 2012 року Одеса проведе дні своєї промоції у Львові.

Своєю чергою художній керівник – директор театру «Воскресіння» Ярослав Федоришин розповів, що виставу «Глорія» обрано для показу в Харкові, оскільки вона добре презентуватиме місто на великій площі для тисяч харків’ян. «Це - можливість безкоштовно подивитись виставу. Це новий варіант «Глорії», який ви ще не бачили. Нова танцювальна композиція, в яку вплетені тематики бойківщини, гуцульщини з етномузикою. Це більше шоу, тому воно підходить для презентації. Днями ми показували нову «Глорію» на театральному фестивалів Бресті (Білорусь). Це зрима і реальна промоція нас з вами», – сказав він. У виставі бере участь 15 акторів театру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...