• Головна
  • У Львові посилили контроль за інтерактивними клубами
17:30, 9 вересня 2011 р.

У Львові посилили контроль за інтерактивними клубами

На засіданні 9 вересня виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про посилення контролю за діяльністю комп’ютерних клубів, інтерактивних клубів, інтернет-клубів та інтернет-кафе в частині дотримання законодавства України щодо заборони організації і проведення азартних ігор та участі в азартних іграх.

Рішення виконавчого комітету внесено зміни до ухвали Львівської міської ради від 15 березня 2007 року. Пункт 2.1 цієї ухвали тепер матиме наступний вигляд:

«Спільно з управлінням освіти департаменту гуманітарної політики, районними адміністраціями, департаментом економічної політики, ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області та представниками громадськості посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання – власниками комп’ютерних клубів, інтерактивних клубів, інтернет-клубів та інтернет-кафе, які розташовані на території м. Львова, обмежень щодо відвідування неповнолітніми цих закладів у навчальний час, а також у нічний час (після 20:00 год. у зимовий період та після 21:00 год. у літній період) та вимог законодавства Україна щодо заборони організації і проведення азартних ігор та участі в азартних іграх, зокрема через мережу Інтернет, шляхом проведення систематичних робочих перевірок».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...