• Головна
  • Найчастіше алкоголь вночі продають у Франківському районі
11:04, 9 вересня 2011 р.

Найчастіше алкоголь вночі продають у Франківському районі

Впродовж серпня представники районних адміністрацій, департаменту економічної політики та працівники правоохоронних органів спільно здійснили 18 рейдів щодо нічного продажу алкоголю. Найбільше порушників зафіксовано у Франківському районі міста.

«Обмеження продажу алкоголю – це нормальний європейський цивілізований спосіб розвитку громади. Тим більше, європейські країни вже давно впроваджують таку практику. Якщо ми хочемо мати морально та фізично здорове суспільство, ми повинні реагувати не реалії. Україна займає перше місце в світі за темпами поширення дитячого алкоголізму», - повідомляє директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич.

За серпень було здійснено 18 рейдів на виявлення підприємців, що нехтують забороною продажу алкоголю вночі. Було складено 17 протоколів щодо порушників.

«Найбільше порушників виявлено у Франківському районі – 5, найменше алкоголь вночі продають у Галицькому та Шевченківському районах, там складено по 1-му протоколу», - повідомили у відділі торгівлі Львівської міської ради.

За цей період було здійснено 3 повторних рейди та складено 2 протоколи про повторне порушення заборони продажу алкоголю вночі.

Від мешканців міста протягом місяця надійшло 33 скарги щодо об’єктів торгівлі, які продають алкоголь у нічний час.

Львівська міська рада закликає мешканців і надалі повідомляти про незаконний продаж алкоголю у нічний час за номером «гарячої лінії» 15-80.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...