17:22, 6 грудня 2014 р.

Антонів Марта Романівна

Сучасне життя неможливе без оформлення різного виду документів, через що ми іноді змушені звертатися до нотаріуса. Це можуть бути наступні документи – заповіт, оформлення довіреності на автотранспорт або на отримання коштів у банківських установах, підтвердження важливих документів, дозвіл на вивіз дитини за кордон і ще багато різних документів та довідок, які всі відразу навіть перечислити важко. Кращим нотаріусам є Антонів Марта Романівна.

Ті люди, які досить часто користуються такими послугами, як правило, не мають ніяких проблем з оформленням відповідних документів, бо користуються послугами досвідченого спеціаліста. А от для людини у якої досвід у оформленні необхідних документів відсутній, без послуг досвідченого нотаріуса не обійтись. На перший погляд питання вибору нотаріуса виглядає доволі простим – ідеш в найближчу нотаріальну контору, звертаєшся до нотаріуса, і просиш його оформити необхідні документи.

Звертаючись до нотаріальної контори клієнт хоче отримати нотаріальні послуги за оптимальною вартістю за найменш тривалий час вчинення нотаріальної дійства. Всі ми люди зайняті і вважаємо не тільки свої гроші, але і цінуємо час. Ця сама тривалість по-перше залежить від типу угоди, що укладається, наприклад договір-купівлі продажу завжди буде оформлятися довше, ніж просте засвідчення копії документа не залежно від самого нотаріуса, так як це набагато більш складна і тривала процедура. Однак далеко не останню роль відіграє наявність технічних можливостей нотаріальної контори, моторність персоналу і самого нотаріуса, вміння правильно організовувати робочий день і готовність вести прийом за попереднім записом. У цьому плані ідеальним варіантом є виклик нотаріуса додому або в офіс. У цьому випадку вам точно не доведеться чекати черги і ви зможете досягти бажаного результату в індивідуальному порядку в зручний для вас час.

Від нотаріуса також вимагається висока компетентність у його професійній діяльності. Наприклад, якось у мене з одного сайту вкрали статтю і я хотів засвідчити у нотаріуса копію сторінки Інтернет-сайту як доказ крадіжки, так нотаріус взагалі витріщив на мене очі, не розуміючи про що я його запитую.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...