• Головна
  • На Львівщині зіштовхнулись два легковика – троє людей опинились на лікарняних ліжках
13:49, 5 листопада 2014 р.

На Львівщині зіштовхнулись два легковика – троє людей опинились на лікарняних ліжках

За попередніми даними, водій автомобіля «VolkswagenPassat» виїхав на зустрічну смугу та не розминувся із автівкою «Ford».

Вчора, 4 листопада, близько 02.45 години у селі Крукеничі сталось ДТП, в наслідок якого постраждали обидва водії, а також пасажир легкового автомобіля «Ford».

У керманича автомобіля «Volkswagen» діагностували відкриту черепно-мозкову травму, а у водія та пасажира іномарки «Ford» - струс головного мозку

«У керманича автомобіля «Volkswagen» діагностували відкриту черепно-мозкову травму, а у водія та пасажира іномарки «Ford» - струс головного мозку. Потерпілих довелося шпиталізувати», - йдеться у повідомленні ДАІ у Львівській області.

Нагадаємо, вчора у Львові «Ланос» розвалився на шматки під час ДТП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП Львів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення