
14:51, 31 жовтня 2014 р.
Новини з АТО: зруйнована школа, розбита адміністрація
На Луганщині бойовики «ЛНР» з з мінометів, артилерії та крупнокаліберних кулеметів обстріляли смт Станиця Луганська.
Один зі снарядів вибухнув за 300 метрів від будівлі райдержадміністрації, пошкоджено житлові будинки та підсобні приміщення. Також з мінометів та артилерії бойовики обстріляли н.п. Гірське, Золоте та смт Тошківка. Про це сьогодні повідомили в РНБО.
Під час обстрілу в школі були лише директор та завуч. Вони не постраждали
На щастя, під час обстрілу школи у містечку Тошківця, дітей в будівлі не було. Під час обстрілу там знаходились лише директор та завуч. Вони не постраждали.
«Школу внаслідок обстрілу частково зруйновано, продовжувати навчання в ній неможливо. На місці працюють рятувальні та ремонтні служби», - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:20
Вчора
15:18
Вчора
14:16
Вчора
ТОП новини
Оголошення
11:13, 18 червня
07:49, 10 червня
07:49, 10 червня
18:44, 18 червня
18:44, 18 червня
live comments feed...
Коментарі