• Головна
  • Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова відправляється у кінотеатри Західної України
Реклама
13:00, 14 жовтня 2014 р.

Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова відправляється у кінотеатри Західної України

Реклама

Після того, як з 3 по 9 вересня в Києві з успіхом пройшов Тиждень українського кіно на підтримку режисера Олега Сенцова, кінопокази сучасних українських фільмів відправляються в інші міста  України.

Щодня зал кінотеатру “Кінопанорама” був вщент  заповнений глядачами. Організаторам стали надходити пропозиції від глядачів з інших міст України з пропозиціями провести фестиваль. Тож з 25 вересня покази розпочнуться  в Тернополі, з 3 жовтня –  в Івано-Франківську. Також плануються покази у Рівному, Луцьку, Ужгороді та Львові.

Олег Сенцов і досі перебуває у московській в'язниці. Режисер регулярно отримує листи підтримки з Батьківщини і відповідає на них

Олег Сенцов і досі перебуває у московській в'язниці. Режисер регулярно отримує листи підтримки з Батьківщини і відповідає на них. У останньому повідомленні Сенцов зазначив: «Я дуже вдячний усім, хто мене підтримує,  постійно відчуваю підтримку. Я подумки з ними в нашій боротьбі за свободу».

В рамках Тижня українського кіно на підтримку Олега Сенцова відбудуться покази шести українських фільмів-учасників міжнародних кінофестивалів останніх років: «Гамер» (реж. Олег Сенцов), «Молитва за Гетьмана Мазепу» (реж. Юрій Іллєнко), «Істальгія» (реж. Дар’я Онищенко), «Трубач» (реж. Анатолій Матешко), «Параджанов» (реж. Олена Фетисова, Серж Аведікян) та альманах короткометражної документалістики «Вавілон 13».

Організатори Тижня впевнені, що не лише  в столиці, а й в інших містах України є люди, які бажають дивитися сучасне українське кіно. Особливістю зазначених фільмів є те, що вони зняті українською мовою. У деяких фільмах Тижня українського кіно режисери повертаються до  минулого України. Можливо саме в історії містяться відповіді на питання,  які турбують нас. В інших фільмах відображаються нещодавні події безпосередньо, без спотворення, без брехні, що дозволяє глядачам іншими очима подивитися на реалії нашого з вами життя. І в цей не простий час українцям необхідно бути разом, і мистецтво, зокрема кіномистетство, робить нас сильнішими і згуртованішими.

За цей недовгий час, доки тривав Тиждень українського кіно на підтримку режисера Олега Сенцова, вдалося неймовірне: розбудити українського глядача і зібрати гроші, які необхідні родині Олега

За цей недовгий час, доки тривав Тиждень українського кіно на підтримку режисера Олега Сенцова, вдалося неймовірне: розбудити українського глядача і зібрати гроші, які необхідні родині Олега. Відвідати Тиждень українського кіно –  це гарна нагода переконатися усім, що сучасний український кінематограф наразі знаходиться у стані розквіту.

Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова  відправляється у кінотеатри Західної України, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олег Сенцов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
40,85
40,88
EUR
44,09
44,12
PLN
10,07
10,11
Оголошення
live comments feed...