• Головна
  • Європейський Львів: у місті встановлено 1611 контейнерів для роздільного збору сміття
11:11, 11 жовтня 2014 р.

Європейський Львів: у місті встановлено 1611 контейнерів для роздільного збору сміття

Усі вони європейського стандарту.

З 2010 року у Львові встановили 1611 контейнерів для роздільного збору відходів, а саме, для: скла – 396 шт., пластику – 923  шт. та паперу – 292  шт.

Також роздільний збір сміття дозволяє збільшити використання вторинної сировини, яка є в складі твердих побутових відходів

 «Важливість роздільного збору сміття полягає у зменшенні обсягів утворення відходів та захороненні їх на полігоні. Як наслідок – зменшується негативний вплив на довкілля і здоров’я населення. Також роздільний збір сміття дозволяє збільшити використання вторинної сировини, яка є в складі твердих побутових відходів», – зазначив начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець.

Така система сортування сміття дозволяє зменшити його вивіз на полігон та переробляють як вторинну сировину.

«Проаналізувавши статистику за 9 місяців 2014 року, ми можемо зі сміливістю сказати, що роздільний збір приносить свої позитивні результати. Зменшення вивезення ТПВ на полігон позитивно впливає на те, що ми маємо місця для подальшого їхнього утримування, а до того ж – ще й справжній європейський досвід, адже ми забираємо вторинну сировину, переробляємо її і, таким чином, впроваджуємо в себе західні стандарти, необхідні нашій країні», – зазначив начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роздільний збір сміття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
40,86
40,91
EUR
44,09
44,12
PLN
10,10
10,12
Оголошення
live comments feed...