• Головна
  • Львівські педагоги не отримають вчасно свої зарплати – усе через нестачу коштів
15:40, 1 вересня 2014 р.

Львівські педагоги не отримають вчасно свої зарплати – усе через нестачу коштів

Однак управління робить усе можливе, щоб забезпечити виплати зарплати.

Заборгованість по зарплатам існує через стрімке зростання індексації. Бюджет закладався ще в січні, коли було не відомо, що буде з українською економікою.

Розрахунок бюджету відбувався в січні, коли ніхто не знав про те, що сьогодні в нас відбувається

Про це 032 розповіла  начальник управління освіти ЛМР Галина Слічна.

«Розрахунок бюджету відбувався в січні, коли ніхто не знав про те, що сьогодні в нас відбувається, ніхто не знав, що буде з економічною, суспільно-політичною та фінансовою ситуацією в державі. Сфера освіти вже звикла до щорічного недофінансування», - розповіла Галина Слічна.

Зараз не вистачає 12 мільйонів гривень.

«Минулого року провели аналіз використання ресурсів, це був пріоритет і ті кошти, які були зекономлені, були нараховані педагогічним працівникам у вигляді премій, надбавок за складність. Варто зазначити, що ми єдині в країні, хто дав 100 відсотків матеріальної допомоги обслуговуючому персоналу. Безперечно, цього року ми вже маємо потребу по зарплаті, до кінця року маємо нестачу 12 мільйонів. Це відбувається не через погане планування, а через дуже значний ріст індексації», - розповіла Галина Слічна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Галина Слічна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...