• Головна
  • Веслярі з Львівщини стали бронзовими призерами на студентському чемпіонаті світу
08:32, 20 серпня 2014 р.

Віталій Покотило та Володимир Бородулько привезли додому медалі з турніру, де змагались понад 250 атлетів зі всього світу.

17 серпня у білоруському Мінську завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед студентів. До складу збірної команди України увійшли двоє представників Львівщини.

Львівські спортсмени здобули дві бронзові нагороди, посівши треті місця на дистанціях 1000 та 500 метрів

«Разом із друзями по команді веслярі у змаганнях каное четвірок здобули по дві бронзові нагороди, посівши треті місця на дистанціях 1000 та 500 метрів», - розповіла 032 Уляна Штангрет, управління молоді та спорту ЛОДА. .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію