Учасники АТО, які повернулись з пораненнями, отримають грошову допомогу

Зараз у військовому госпіталі Львова лікуються понад 80 поранених, які прибули із зони АТО. 38 юнаків доставили нещодавно із Зеленопілля. У більшості з них, на щастя, легкі поранення, лише у трьох – середньої тяжкості.

Військові, які отримали поранення в зоні АТО, отримають грошову допомогу від держави – від 304 тисяч гривень до 182, 7 тисячі гривень.

«Одноразова грошова допомога оформлюється та виплачується військовослужбовцям через військові частини, в яких вони проходять службу. У разі встановлення військовослужбовцю, особі, звільненій з військової служби інвалідності, що настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого ним під час виконання обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ним обов’язків військової служби, йому виплачується одноразова грошова допомога: за 1 групу – 304, 5 тис. гривень, за 2 групу – 243, 6 тис. гривень та 182, 7 тис. гривень за 3 групу. Якщо ж військовослужбовець отримав поранення та частково втратив працездатність під час проходження військової служби без встановлення інвалідності, він повинен пройти медико-соціальну експертну комісію, яка визначить ступінь втрати ним працездатності. Після цього йому буде призначено грошову допомогу у відсотках від 85,3 тис. грн залежно від ступеня втрати працездатності. Для військовослужбовців строкової служби та резервістів сума допомоги визначається у відсотках від 60, 9 тис. грн. Щоб отримати одноразову допомогу, вояку потрібно звернутись до військової частини з відповідними документами», - йдеться у повідомленні. 

АТО грошова допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі