У рамках проекту планують відновити фондосховища та зберегти колекції.
З 22 до 26 червня у Львові перебуватиме представник ЮНЕСКО, який обговорить деталі реставрації Музею. Про це 032 повідомила прес-служба Львівської міської ради.
«Музею народної архітектури та побуту у Львові» зараз має другий етап. Музей народної архітектури та побуту планує і далі реалізовувати міжнародні проекти й інтенсивно шукає позабюджетні кошти для свого існування та розвитку», - зазначила Ірина Подоляк, начальник управління культури ЛМР.
Проект дозволить не лише зберегти колекцію музею, але й навчити майстрів та підвищити їх кваліфікацію.
Основна колекція Музею народної архітектури – це архітектурні форми, будівлі, що налічують більше, ніж 100 об'єктів, а також церкви і колекція малих форм – більше 22000 об'єктів.