У Львові можна подивитись, яким було місто в період німецької окупації 1944р.(ФОТО, ВІДЕО)

26 червня у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи офіційно презентують перший том «Атлас українських історичних міст», присвячений Львову.

Про це сьогодні, 24 червня, повідомили його автори, інформує кореспондент 032.ua

Для публікації було відібрано 25 історичних карт, 6 краєвидів та 11 реконструкцій

Як розповів керівник Львівського відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України Мирон Капраль, видання складається з трьох частин: оригінальних історичних карт та краєвидів міста, карт-реконструкцій та текстового блоку.

Для публікації було відібрано 25 історичних карт, 6 краєвидів та 11 реконструкцій. Одними з найцікавіших історичних карт є карта міста 1766 р. Жана Іґнація де Дефійє, кадастрова карта міста 1849 р., на якій вперше детально подана нерухома власність, карта Львова періоду німецької окупації 1944 р.

Зазначимо, більшість історичних карт подаються переважно в оригінальному масштабі, що дозволяє науковцям та фахівцям-практикам чіткіше локалізовувати історичні об’єкти, покращувати якість археологічних розкопок, реставраційних робіт, що є, безперечно, актуальним для Львова як міста, значна частина території якого включена до культурної спадщини ЮНЕСКО.

У Львові можна подивитись, яким було місто в період німецької окупації 1944р.(ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Львові можна подивитись, яким було місто в період німецької окупації 1944р.(ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Львові можна подивитись, яким було місто в період німецької окупації 1944р.(ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Львові можна подивитись, яким було місто в період німецької окупації 1944р.(ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Львові можна подивитись, яким було місто в період німецької окупації 1944р.(ФОТО, ВІДЕО), фото-5
Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі