Випускниця львівського училища прибігла першою в естафеті на чемпіонаті Європи

За підсумками змагань українці набрали 272 очки, посіли шосте місце і зберегли «прописку» у колі кращих команд Європи.

21-22 червня у німецькому Брауншвейгу відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики у суперлізі. Серед 12 найсильніших команд участь у змаганнях взяла і збірна України.

Переможцями турніру стали німецькі атлети, в активі яких 371 очко, Україна – на шостому місці. Свою лепту у загальнокомандному заліку зробили дві львів’янки - Христина Стуй та Оксана Райта.

«Христина Стуй посіла І місце у естафеті 4х400 та двічі прибігала на фініш четвертою на дистанції 100м та естафеті 4х100м. Оксана Райта, для якої це був дебют у дорослому спорті, показала десятий результат (10.28,43хв.) у дистанції на 3000м з перешкодами», - йдеться у повідомленні.