
12:46, 23 червня 2014 р.
У Львові водій автомобіля в'їхав в стовп під напругою і влаштував феєрверк (ФОТО)
Дорожньо-транспортна пригода трапилась в ніч з 20 на 21 червня
За словами очевидців, приблизно о другій годині ночі на вул. Винниця, 60 власник "Toyota Prado" з номерними знаками « ВС 4447 ВС» врізався в автомобіль марки "Kіа Cerato".
водій вийшов з автомобіля і втік з місця ДТП у напрямку лісу.
В результаті зіткнення джип занесло на узбіччя і автомобіль зніс бетонний стовп, який був під напругою. Свідки ДТП розповідають, що утворився веселий феєрверк.
Також вони стверджують, що водій вийшов з автомобіля і втік з місця ДТП у напрямку лісу. Через 30 хвилин на місце автопригоди приїхала невідома жінка, яка усіх переконувала, що вона була за кермом «Toyota Prado», а не чоловік.
Як повідомляє активіст громадського руху «Варта-1» Павло Цимбала у соціальній мережі "Вконтакте", перед тим, як врізатися в «KIA Cerato», водій «Toyota Prado» не зупинився на вимогу працівників ДАІ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:13, 8 липня
83
13:30, 9 липня
11
live comments feed...
Коментарі