Фесенко пропонує «не скидати з політичних рахунків» партію «Свобода»

Результати європейських виборів останнього часу - зокрема, в Європарламент - свідчать про збільшення підтримки консервативних партій правого спрямування. Ця тенденція актуальна і для українських виборців, вважає політолог Володимир Фесенко.

За словами Фесенка, зараз в Україні в ніші правоконсервативних партій домінує «Свобода».

«У ВО« Свобода »протягом довгого часу був сформований імідж радикальної націоналістичної сили. Однак після того як «Свобода» почала набувати все більшого представництво в місцевих органах влади (причому не тільки на заході і в центрі, але навіть на сході і півдні країни), а особливо після того, як вона пройшла до Верховної Ради, стало очевидно, що це партія, яка сповідує, швидше, класичні консервативні цінності », - вважає експерт.

На його думку, в українській політиці правоконсервативні погляди часто проявляються у форматі традиційного українського націоналізму. Однак це характерно і для багатьох європейських країн.

«" Свобода "фактично є монополістом у цій політико-ідеологічної ніші. Є й досить масовий соціальний запит на правоконсервативні ідеї. У "Свободи" є постійне електоральне ядро ​​і потужний актив. Тому немає вагомих підстав скидати "Свободу" з політичних рахунків в контексті наступних парламентських виборів. Навпаки, враховуючи всі обставини, ця партія буде одним з найбільш активних і впливових політичних гравців у процесі переформатування політичної системи України », - вважає Фесенко.

ИнА "Українські Новини"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі