Google вам допоможе. У Львові презентували приховані можливості пошуковика для бізнесменів (ФОТО)

Проект «Цифрового перетворення Львова» відкриє нові можливості Інтернету.

Метою проекту є підвищення загального рівня цифрової грамотності громади Львова, презентація новітніх можливостей Інтернету, інноваційних технологій та сервісів Google для державних службовців, представників середнього і малого бізнесу, а також освітян і студентів. Результатом цього повинно стати справжнє цифрове перетворення міста Лева, що, в свою чергу, призведе до підвищення інвестиційної привабливості, більш широкого залучення сучасних технологій до бізнес-процесів, навчання, різних сфер повсякденного життя. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Якщо хочеш щось пізнати - треба зайти в Google

«Якщо хочеш щось пізнати - треба зайти в Google, і можна отримати багато інформації. Світ дуже сильно змінюється. На зустрічах із батьками, вчителями в школах я завжди говорю, що важливо сьогодні вчити дітей жити у світі, який дуже швидко змінюється. Потрібно бути готовими до тих змін, до того життя. Тому повинні використовувати найновіші технології, які є, і я б дуже хотів, щоб все нове у світі було також у Львові для навчання наших дітей, навчання студентів. Моя мрія - щоб у Львові знаходились 10 університетів, які входять у 100 найкращих університетів світу. Тому дуже важливі знання, дуже важлива співпраця з мудрими, талановитими людьми, дуже важлива співпраця з Google. Ми маємо багато цікавих ідей на сьогодні і на завтра і я дуже тішуся, що ви сьогодні є і, надіюся що всі наступні зустрічі з добрими людьми будуть проводитись у Львові», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

В рамках проекту «Цифрове перетворення Львова» вже проведено низку освітніх семінарів для державних службовців та бізнес-спільноти щодо важливості цифрової грамотності та практичних можливостей використання продуктів Google у сфері державного управління, можливостей застосування цифрових технологій у бізнесі, а також сучасних цифрових рішень для бізнесу.

Google вам допоможе. У Львові презентували приховані можливості пошуковика для бізнесменів (ФОТО), фото-1

«Кожна людина знає, що Львів – це, мабуть, найбільш інноваційне місто України вже зараз. Багато проектів можна робити, щоб все стало ще краще, деякі речі ми уже робимо, а сьогодні вирішили зустрітися тут, щоб формалізувати те, як далі усе відбуватиметься. У цій програмі є декілька етапів:

Перший етап, який ми анонсуємо сьогодні, складається із чотирьох напрямків:

Перший дуже важливий - це програма надання використання технологій в навчанні як студентів, школярів, так і держслужбовців. Це також співпраця із юристами, технології, які ми надаватимемо для використання в освіті.

Третій напрямок - це підтримка Львова як туристичного міста, нанесення багатьох об’єктів на карту. Ми розуміємо, що зараз у нас є дуже хороший сервіс, який може допомогти надати інформацію про Львів - туристи будуть мати більший вибір і більше інформації щодо міста.

Четвертий напрямок - це підтримка бізнесу. В першу чергу малого, середнього. Це і навчання, допомога з нанесенням, надання інформації про цей бізнес у Google. Це стосується не тільки карт,але й пошуку та різних інших об’єктів. Можливості бізнесу Львова для зовнішніх користувачів. Ми знаходимо людей-ентузіастів, які активно проштовхують ідеї і втілюють їх в життя. Ті речі,які ми будемо надавати і вони використовуватимуться, - це буде ідеально для всієї України, саме тому ми тут, співпрацюємо з міською радою, будемо зустрічатися, регулярно звітувати про те, що ми зробили і знову ж таки ми розраховуємо на ентузіастів, на тих людей, які будуть без нашої допомоги щось запускати, робити», - сказав Дмитро Шоломко, директор Google Україна.

гугл Садовий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі