З ніг на голову: у Львові змінять транспортну систему

У Львові створять робочу групу, яка винесе вирок, як незабаром курсуватиме увесь львівський транспорт.

Андрій Садовий доручив створити комісію для перегляду та адаптації міської транспортної схеми до сьогоднішніх потреб мешканців.

 «Коли ми готувались до нової транспортної схеми, була пророблена достатньо велика робота. Але інколи теорія і практика відрізняються.

Пропоную створити робочу групу, залучивши фахівців з Львівської Політехніки, консультантів, які з нами працювали, і переглянути нашу транспортну схему з точки зору сьогоднішнього часу. Для цього потрібні певні бюджетні призначення. Треба, що наша транспортна схема відповідала реаліям сьогоднішнього дня. Життя змінюється. Схема має бути комфортною для мешканців в першу чергу.

Треба врахувати розвиток електротранспорту, те, що ми починаємо цього року будувати колію на Сихів. Це змінить логістику транспорту. На дорогах, де ми зараз проводимо ремонти, змінюється швидкість руху. Коли ми розробляли транспортну схему, то вул Городоцька, наприклад, була у жахливому стані.

Треба зробити супервізію сьогоднішньої транспортної схеми, щоб вона була комфортною для мешканців. Враховуючи ремонти, які зроблені, нові дороги, які прокладаються. В пріоритеті має бути мешканець міста Львова і наш електротранспорт», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Відтак, через 2 тижні, 27 червня, міський голова Львова проведе нараду щодо робочої групи зі супервізії транспортної схеми міста.

«Враховуючи ремонти, які проводяться, враховуючи нові дороги, ми повинні думати про завтрашній день, щоб транспортна схема максимально відповідала реаліям і безпеці», - підсумував міський голова Львова Андрій Садовий. 

траспортна розв'язка Садовий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі