Лазерна епіляція - це видалення небажаного волосся за допомогою спеціального лазера, який вибірково руйнує волосяний фолікул, при цьому шкіра не піддається негативному впливу.

В основі лазерної епіляції лежить принцип селективного фототермоліза. Світлове випромінювання вибірково поглинається частиною волосини, яка містить натуральний пігмент (меланін). При цьому виникає тепловий ефект, який нагріває волосяну цибулину і руйнує її без значимого ушкодження навколишніх тканин. Лунка колишнього волосяного фолікула повністю заростає, і шкіра стає дуже гладкою.

Плюси :

  • Процедура практично безболісна. Шкіра при лазерній обробці не пошкоджується, тому ризик інфікування або виникнення рубців практично виключений.
  • За допомогою лазерного апарата можна за один сеанс обробити велику поверхню, наприклад стегна і гомілки.

Мінуси

Так як основна мета лазера - пігмент меланін, необхідна хороша контрастність шкіри і волосся. Адже якщо і шкіра, і волоски темні, лазер буде впливати на всі пігменти відразу. Тому ідеальний варіант для лазерної епіляції - темні волоски на дуже світлій шкірі. Лазер не підходить тим, у кого волосся світліше шкіри.