Відтепер фінансову звітність управління ЛМР можна побачити в інтернеті

Батьки школярів можуть ознайомитись з фінансовою звітністю управління освіти, а також із надходженням благодійних внесків у заклади освіти за І квартал 2014 року.

Ознайомитись з фінансовою звітністю управління освіти, а також із надходженням благодійних внесків у заклади освіти за І квартал 2014 року можна .

«Управління освіти вкрай стурбоване ситуацією, пов’язаною з фактами порушення прав дітей та учнівської молоді на доступність та безоплатність освіти, зокрема, примусовим збиранням коштів в окремих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах на проведення різноманітних заходів, поповнення благодійних фондів та нецільового використання батьківських внесків.

Ситуація насправді впродовж останніх років є не простою. Коштів, які виділяються з бюджету на галузь освіти, недостатньо для належного функціонування навчальних закладів.

Водночас інформуємо, що у навчальних закладах заборонено обіг готівкових благодійних внесків.

Тому управління освіти повідомляє про те, що надання батьками благодійних внесків на зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів може здійснюватись виключно на добровільній основі і лише за умови перерахування цих коштів на реєстраційні рахунки навчальних закладів, відкриті у територіальних відділеннях органів державного казначейства або на реєстраційні рахунки діючих у навчальних закладах благодійних фондів.

Повідомляємо, що з інформацією про надходження благодійних внесків та їх використання можна ознайомитись на сайті управління освіти, а також на дошках оголошень у навчальних закладах міста», - зазначили в управлінні освіти ЛМР.

управління освіти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі