У свій день народження Руслана із усією Україною молилась за мир (ФОТО, ВІДЕО)

Спільна молитва за Україну, Мир і Спокій пролунала багатьма мовами світу.

24 травня  щонайменше мільйон людей по всьому світу молились одночасно За Україну, Мир і Спокій.

 «Ми склали цю молитву самі з волонтерами та священиками різних конфесій щоб вона була міжконфесійною», - сказала Руслана.

У свій день народження Руслана із усією Україною молилась за мир (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Молитва об’єднала священиків різних конфесій, різні храми, людей різних країн та континентів (Європу, Північу та південну Америку).  Міжнародна трансляція відбулась на телебаченні та онлайн в інтернеті і об’єднала у молитві тих, хто не мав можливості бути у храмі. Організатор події Фонд Українский Світанок та Руслана разом з благодійниками і волонтерами. Молитву об’єднав флешмоб 30-ма мовами світу

Руслана та вісім зведених хорів (140 чол) в Карпатах на спільній Молитві виконали Гімн України, що поєднав 12 мов світу! (символічнона вершині горі). Ми заклали традицію щороку збиратись на Молитву за Україну, Мир і Спокій, кожного разу ще вище! І щоб нас було ще більше! Дякуємо всім людям доброї волі та благодійникам, за щиру молитву та за допомогу у її організації!

IMG_1735

IMG_1759

IMG_1792

IMG_1807 (1)

IMG_1840

IMG_1879

IMG_1982

IMG_2074

 Як проходила Молитва в різних країнах

Молитва об'єднала символічно чотири сторони світу: північ (Чернігів), південь (Мариуполь), схід (Донецьк), захід (Карпати) і центр (Київ, Канів).

У найвищому місці Молитва відбулась в Карпатах (на висоті 1600 метрів) на вершині гори Хомяк, у підніжжя Пресвятої Богородиці. Тут побудували велику сцену, щоб розмістити 140 хористів 8 зведених хорів та понад 50ти священиків. Тисячі людей піднялись сюди для молитви. Звідси відбувалась міжнародна трансляція. Всі міста всіх країн були на прямому зв’язку з Русланою (ведучою події) під час трансляціі .

Молитва проходила одночасно в Харкові, Дніпропетровську, Львові, Лондоні, Варшаві, Брюселі, Парижі, Мюнхені, Відені, Стокгольмі, молитву підхопили громади у Нью Йорку, Курітіба, Монреалі, Клівленді, Отаві, Детройд. За Україну, Мир і Спокій молились весь день по всьому світі.

Карпатські довгожителі, (яким було за 80-ть!) піднялись на вершину і на колінах молились на вершині.

Одночасно десятки людей зібрались на молитву у Донецьку, незважаючи на побиття та погрози. Священик, який прочитав Молитву за Україну у найбільш гарячому регіоні, заслуговує на Нобелевську премію Миру! Це загрожувало його життю.

У Лондоні священики молились під сильною зливою, яка припинилась лише на час молитви.

В Харкові всі хто молились мали на плечах жовто-блакитні хустки. До Харкова приїхали на Молитву люди з Донецька та Луганська.

У Чернігові діти розвісили понад 100 паперових голубів, яких зробили самі. Молоді матері з дітьми намалювали малюнки проти війни, за Мир і Єдність.

 

 

Руслана
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі