У Львові презентували книгу, яка навчить не розлучатися та ще більше кохати свою другу половинку

«Анатомія та психологія сімейного конфлікту» присвячена сімейним цінностям та викликам у подружжі. А написав її священик.

«Мета цієї книги – сприяти тому, щоб у нашій країні зменшилася кількість розлучень. В Україні приблизно 60% шлюбів розпадаються, і це не може не хвилювати кожну людину, а Церкву особливо. Неблагополучна сім’я є джерелом багатьох проблем як в особистому, так і у суспільному житті, причиною травм дитячої психіки. Якщо б після виходу цієї книги хоча б одна подружня пара відмовилася розлучатися – то ця книга виконає своє призначення. Розрахована праця на широку аудиторію читачів: і на одружених людей, і на тих, хто тільки готується до шлюбу – щоб зрозуміти всю відповідальність цього кроку й вберегтися від помилок у родинному житті.

І чоловіки, і жінки – рівні у шлюбі, але водночас вони різні. Кожна сім'я зможе стати щасливою тільки тоді, коли у ній пануватиме любов. Сакральність сім'ї полягає саме у вмінні жертвувати собою заради коханої людини. Головне, ніколи не забувати – справжня любов нікого не минає», - розповів автор та протоієрей Михайло Сивак, проректор Львівської православної богословської академії. 

«Анатомія та психологія сімейного конфлікту»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі