Вибори стоматологів: щоб помирити колектив у 4-тій стоматполіклініці проведуть голосування

Сьогодні у Львівську міську раду вкотре прийшли працівники Комунальної 4-тої стоматологічної поліклініки з вимогою відставки головного лікаря Галини Ляльки.

За словами директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Олега Березюка, сьогодні свій протест, який триває вже 4 місяці, висловлює 17 лікарів. Але є близько 300 працівників цієї поліклініки, які висловлюють позицію на підтримку головного лікаря.

«Стоматологія є досить якісною та самозабезпеченою галуззю медицини. Зараз можна бачити певне бажання перерозподілу фінансів. Ми пропонуємо перевести їх на 50-відсотковий госпрозрахунок, щоб вони самі могли давати собі раду.

До цих людей є велика повага і очікування, як від лікарів, розуміння об’єктивності ситуації. Є пропозиція спільно з ними підготувати збори трудового колективу: треба мінімум 2/3 працівників, бажано 100 відсотків лікарів. Кожен зможе висловити свою позицію, а опісля ми проведемо таємне голосування – і тоді все стане зрозуміло. На мою думку, голосування можна провести не раніше, ніж за 3-4 дні. Адже потрібно, щоб усі про нього дізнались, щоб з юридичного погляду все відбулось правильно», - зазначив директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олег Березюк.

Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі