Мер Львова розповів, про що говорили Кучма, Кравчук та Турчинов з Яценюком

Андрій Садовий відзначив, що вчорашня розмова за загальноукраїнським столом національної єдності розмова біла більш конструктивна, ніж попередні зустрічі.

«Всі присутні політики між собою давно знайомі і разом працюють 20 років. Це накладає певний відбиток. Мене втішило, що всі розуміють якщо на сході України є біда, є пожежа, то її треба гасити спільно. Треба виїжджати на місце, треба спілкуватися з людьми. Було прийнято рішення, щоб стіл єдності провести в Донецьку. Орієнтовно це планується на суботу. Ще не до кінця визначено формат, і хто братиме в ньому участь, але сьогодні надзвичайно важливо спілкуватися з людьми, тому що сьогодні в Україні велика кількість людей є дезорієнтована, вона не отримує правдивої інформації, бо довгий час знаходилася під українським інформаційним вакуумом з одної сторони, а з іншої – прогресивною політикою російських засобів масової інформації, які достатньо дозовано давали інформацію, що ділила нашу країну достатньо сильно. Тому я переконаний, що якщо такі круглі столи відбуватимуться на сході, якщо ті політики, які сприймаються на сході, будуть мати зустрічі з громадянами, з керівниками підприємств, то буде результат. Безперечно, ні в кого не виникало дискусій, що люди, які причетні до смертей, мають нести покарання. Люди починають розуміти, що ніхто зі сторони цю проблему не врегулює. Ця проблема має бути врегульована українцями, і акцент має бути на спілкуванні з людьми.

Сьогодні нашою роботою ми маємо показувати єдність, толерантність і не піддаватися на провокації. Мудрість має перемагати», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

кручний стіл Яценюк Садовий Турчинов Кучма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі