У львівських школах стартувала сесія. Графік здачі екзаменів

Із 13 травня львівські школярі перевіряють рівень своїх знань під час екзаменів.

Зараз екзаменаційна сесія розпочалась у школярів четвертих класів. Наприкінці травня оцінки за екзамени отримають випускники, а після останнього дзвонику іспити доведеться скласти учням дев’ятих класів. Про це 032.ua повідомили в управлінні освіти ЛМР.

Розклад державної підсумкової атестації:

  • у 4-их класах – з 13 до 22 травня 2014 року з української мови та читання, математики;
  • у 9-их класах – з 2 до 16 червня 2014 року з української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Визначені терміни – з української мови (диктант) 13 червня, з математики (у формі інтегрованої письмової роботи з алгебри та геометрії) 2 червня 2014 року.
  • у 11-их класах – з 23 до 29 травня 2014 року з української мови (переказ, обов'язково), історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) чи з профільного предмета (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та предмета за вибором учнів у письмовій формі. Визначені терміни – з української мови (переказ) 23 травня 2014 року.

У 2013-2014 навчальному році з навчальних закладів Львова випускається 4133 випускники., з них 337 учнів - претенденти на нагородження золотою медаллю, а 77 – срібною медаллю.

екзамен школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі