На території заводу розташовано шість бомбосховищ, які у випадок війни, могли б захистити не одне життя. Зараз вони у жахливому стані.
За словами директора департаменту цивільного захисту ЛОДА Олексія Титаренко, за стан укриття відповідає власник.
«Підприємство не працює, працівників немає, тому і належного бомбосховища також немає. Власник, не зрозуміло де, нікому відповідати. Львівська міська рада може на себе взяти відповідальність привести до ладу усі укриття, але без дозволу власника цього зробити неможливою. Де він ніхто не знає», - коментує Олексій Титаренко.
Зазвичай потрапити у бомбосховище, у мирний час, зможе не кожна людина. Відтак у Львові є активісти, які навідуються до бомбосховищ міста та викладають світлини на тематичному сайті. І цього разу завісу відкрили на бомбосховища ЛАЗу.
«По обстановці видно, що в кількох приміщеннях були кімнатки майстрів, слюсарів, електриків, тощо. Про що свідчить відповідний реманент та організація робочого місця. На стелажах були інструкції до коробок передач, технічні описи автобусів, словом всього, що виготовляв колись в минулому славний завод ЛАЗ», - каже активіст.