
Weekly
09:00, 23 березня 2014 р.
Мова міжнародного спілкування: карикатуристи висловилися про ситуацію в Україні, Росії та Криму (ФОТО)
Weekly
У засобах масової інформації шириться число політичних карикатур. Художники з усього світу мовою малюнка (а вона, як виявилося, сьогодні набагато безпечніша , порівняно з російською мовою) висловлюють свій погляд на події останнього місяця в Україні , Росії , Криму і реакції світової спільноти на них.
Карикатури дають дуже різний посил до розуміння того, що відбувається , але в цьому, мабуть , і є сила мистецтва - змушувати думати, міркувати , можливо , поглянути на речі з незвичайної точки зору.
Правда, в Російській Федерації політична карикатура нині не в фаворі. Кажуть, там навіть заборонили карикатури на Путіна. Так що перекіс у бік міжнародної та української карикатури вийшов в нашій збірці не навмисне. Така реальність .
Отже, дивіться, думайте, робіть висновки.
Україна малює

Погляд карикатуристів Європи та світу














Карикатуристи з РФ бачать ситуацію так







Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
04:53, 10 грудня
07:40, 16 грудня
82
12:02, 12 грудня
19
10:48, 20 грудня
13